Follow us Today has already donated 21,699.58 €

Palīdzība Dominikam Kūlam

Dominikam no Rīgas ir 4 gadi. Puisēnam tika uzstādīta diagnoze - Bērnības autisms ar valodas attīstības aizturi, kas saistīta ar intelektuālās attīstības aizturi un specifiskiem mācīšanās iemaņu traucējumiem.

Līdz gada vecumam netika pamanītas nekādas īpatnības, Dominiks neatšķīrās no saviem vienaudžiem. No gada vecuma puisēna vecāki sāka pamanīt, ka viņš neatsaucas uz savu vārdiņu, neveido acu kontaktu, viņam nav intereses par apkārtējo pasauli un apkārtējiem bērniem. Dominikam ir funkcionālie traucējumi, kas ārkārtīgi ierobežo ikdienas dzīves iespējas - puisēns bieži ir nervozs, jo nespēj izteikties un ļoti satraucas, ka viņu nesaprot apkārtējie. 

Dominiks ir ļoti aktīvs, gudrs un dzīvespriecīgs zēns. Viņam ļoti patīk pastaigas pa mežu, mežā viņam patīk lasīt zarus un čiekurus. Dominikam patīk iet uz bērnu laukumiņu, tur viņam patīk šļūkt pa slīdkalniņu un spēlēties smilšu kastē.

No divu gadu vecuma Dominiks apmeklē ABA terapijas divas reizes nedēļā un  viņam ir liels attīstības progress. Zēns ļoti cenšas sadarboties ar speciālistiem, ir sācis veidot acu kontaktu, attēlot citu cilvēku darbības, komunicēt ar bērniem, kā arī Dominiks ir sācis atkārtot vārdus un izprast to nozīmi, piemēram " atā" vai "čau". 

Pateicoties ABA terapijas nodarbībām Dominikam ir uzlabojušās koncentrēšanās spējas, viņš kļuvis patstāvīgāks, piemēra, pats tīra zobus, pats var apģērbties vai noģērbties, patstāvīgi ēd, dzer, māk arī pats aiziet gulēt. Dominikam ļoti nepieciešamas regulāras ABA terapijas nodarbības, lai nezaudētu apgūtās prasmes un turpinātu attīstīties. 

ABA terapijas nodarbības divas reizes nedēļā, gada garumā izmaksā 3675 eiro. Puisēna ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Dominikam sasniegt jaunus mērķus un virsotnes. Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 07.05.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For the Hopes of Little Hearts

For Mothers of Seriously Ill Children

Palīdzība Danielam Kuņejevam

Palīdzība Antonam Lastovskim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 458 635.29 €