Follow us Today has already donated 4,025.00 €

Palīdzība Damiram Paeglem

Damiram no Rīgas ir 4 gadiņi. Damirs ir mīļš zēns un ļoti jūtīgs pret šo pasauli. Viņam patīk vērot dabu, kukaiņus, kas rāpo, ziedus, kuri ir pļavā, mēness kas spīd, un raudzīties debesīs. Pēc Damira žestiem var redzēt, ka viņam ir daudz jautājumu, bet uzdot tos viņš nevar. Zēnam patīk, kad viņam lasa grāmatas, un šūpoties šūpolēs ar mammu vai tēti. Damiram patīk kārtība – viņš vienmēr saliek savas mantiņas vietā. Puisēna vecāki ļoti cer, ka kādu dienu Damirs tiem varēs pastāstīt savas domas un jūtas, lai tie labāk saprastu viņa pasaules redzējumu un palīdzētu viņam labāk, juties šajā pasaulē.

Puisēni vecāki stāsta, ka pirms 4 gadiem pasaulē nāca viņu dēliņš un nekas neliecināja, ka varētu būt kādas veselības vai attīstības problēmas. Damira vecākiem bija savi sapņi un cerības attiecībā uz savu dēliņu, līdz vienā dienā tas viss sabruka un ģimenes dzīve izmainījās par visiem 180 grādiem. Damira diagnoze ir autisms. Uzsākās milzīga cīņa par Damira pilnvērtīgu attīstību, izglītošanu un ārstēšanu. Vecākiem šobrīd ir sapnis, lai kādu dienu viņu dēls varētu pastāstīt, kā ir pagājusi viņa diena, dalīties savos piedzīvojumos un sapņos.

Daudziem no mums tā ir ikdiena, bet dažiem tas ir tāls un nesasniedzams sapnis. Damira vecāki šo cīņu par dēliņu turpina un nav gatavi padoties. Priekšā vēl daudz darāmā un viņiem nepieciešams mūsu izpalīdzīgais plecs. Damiram ļoti nepieciešamas regulāras audiologopēda nodarbības, kas gadā izmaksa 3600 eiro, no kuriem 2803 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 797 eiro. Summa ir liela, bet visiem kopā mums tas izdosies. 

Palīdzēsim Damiram

The Project is placed online on: 02.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Braienam Paškevičam

Atkārtota palīdzība Marutai Castrovai

Help for Ukrainians with leg amputations

Atkārtota palīdzība Annai Viktorijai Štrobergai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 387.30 €