Follow us Today has already donated 2,465.74 €

Palīdzība Artūram Vanagam

Līdz 12 gadu vecumam Artūrs bija vesels un aktīvs pusaudzis. Taču tad notika traģisks nelaimes gadījums, kā rezultātā viņš vairākas dienas bija komā, pieslēgts mākslīgās plaušu ventilācijas aparāta. Kopā zēns vairāk kā mēnesi pavadīja slimnīcā. Notikusī nelaime radīja smadzeņu bojājumu, jo pārāk ilgi zēna smadzenes bija bez skābekļa. Puisim nācās visu mācīties no jauna – staigāt un mācīties burtus.

Šobrīd Artūram ir 22 gadi, viņš ar vecākiem dzīvo Jelgavā. Zēna ģimene ļoti rūpējas par Artūru un dara visu iespējamo, lai viņam palīdzētu. Regulāras rehabilitācijas, ārstniecība un milzīga pacietība parāda, ka Artūram ir iespējams palīdzēt. Puisis ir sācis nedaudz staigāt, protams, ir nepieciešams atbalsts drošībai, jo vēl ir spēcīgi izteikti līdzsvara traucējumi. Tomēr pamatā viņš pārvietojas ratiņkrēslā, ar apkārtējiem sazinās ar zīmēm.

Lai Artūra stāvokli uzlabotu, nepieciešama regulāra rehabilitācija. Artūram ir nozīmētas intensīvas fizioterapijas un audiologopēda nodarbības, kopā 9 divu stundu fizioterapijas nodarbības  un 12 audiologopēda nodarbības Rehabilitācijas centrā "Poga" izmaksā 750 eiro, tuvākā gada laikā būs nepieciešami 2 šādi kursi kopā 1500 eiro apmērā. 338.02 eiro ir vēl atlikumā no iepriekšējā kursa, tādējādi turpmākai rehabilitācijai trūkstošā summa ir 1161.98 eiro. 

Palīdzēsim Artūram!

The Project is placed online on: 25.08.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Vladislavam Lazučonokam

Doctor POGA

Families with children who have impairments

Mummy, I love you!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 184 674.61 €