Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Palīdzība Albertam Griķim

Albertam no Rīgas ir 14 gadi. Alberts pasaulē nāca smagās un komplicētās dzemdībās, kuru rezultātā puisim ir smaga diagnoze – cerebrālā trieka un sapstiska tetraparēze. Katra diena Albertam un viņa ģimenei ir pārbaudījumu pilna, bet neviens nevēlas padoties un apstāties. Tiek meklētas jaunas un kvalitatīvas rehabilitācijas iespējas, lai uzlabotu Alberta ikdienu un noturētu viņa funkcionālo stāvokli. Alberts regulāri apmeklē rehabilitācijas kursus gan Latvijā, gan ārpus Latvijas.

Alberta ikdiena ir mācības Rīgas Strazdumuižas vidusskolas – Attīstības centra 7 klasē. Puisis ir ļoti atvērts, pozitīvs un smaidīgs. Alberts ar prieku mācās un uzņem visu jauno, nebaidās no grūtībām. Puisis ļoti aizraujas ar automašīnām – stundām ilgi var tās vērot un ar lielu azartu gatavs iesaistīties auto remontēšanā. Brīvajā laikā pārvietojas ar trīsriteni, bet ikdienā Alberta dzīve paiet ratiņkrēslā.

Šobrīd Albertam ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija, gan rehabilitācijas centrā “Poga”, gan Čehijas rehabilitācijas centrā “Haijak” 20 dienu rehabilitācijas kurss un uzturēšanās izdevumi, ko Albertam rekomendē neiroloģe Latvijā. Kopā par abiem rehabilitācijas kursiem Albertam nepieciešami 10590 eiro. Alberta ģimenes ienākumi ir mazi, tāpēc tuvinieki lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim visi kopā Albertam kļūt stiprākam! Kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 12.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Aldai Kudorei

Palīdzība Melānijai Mia Samuilovai

For Children With Autism

For Families in Poverty

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €