Follow us Today has already donated 3,425.34 €

Palīdzība Aijai Vabalei

Aija ir pensionāre no Cēsīm. Diemžēl pēc vairāku gadu sūdzībām par sliktu pašsajūtu, vairāku ārstu izmeklējumu veikšanas, viņai netika laicīgi konstatēts zarnu vēzis. Ir veikta maksimālā starošana un ķīmijterapija. Šobrīd pēc ārstu konsīlija ieteikuma dzīves pagarināšanai ir nozīmēta imūnterapija ar Pembrolizumab, kas vairākām diagnozēm ir valsts apmaksāta, bet ne Aijas gadījumā. Ik pēc 3 nedēļām Aijas ārstēšanai nepieciešami 3860 eiro, gadu ilgam kursam 58 880 eiro. Aijas ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.
“Ir licies, ka ar visām grūtībām iespējams pašiem tikt galā. To savos dzīves gados arī ir pierādījusi mana mamma. Čakli un godīgi strādājot un sagaidot pensijas gadus, kad var beidzot dzīvot sev, kā šoks nāca ziņa par slimību. Bet saskaroties ar šo slimību un augstajām izmaksām, ir grūtu apsvert cik maksā dzīvība. Un ar lielu nožēlu jāatzīst, ka mūsu likumdošana ar vieglu žestu izlemj, kam dot, vai drīzāk nedot šo iespēju dzīvot,“ stāsta Aija dēls Kaspars un lūdz līdzcilvēku palīdzību. 
Palīdzēsim Aijai!

The Project is placed online on: 20.05.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Braienam Mednim

Palīdzība Alanam Šulcam

Medical Massage

Palīdzība Initai Lūkai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 050 546.08 €