Follow us Today has already donated 66.00 €

Palīdzēsim mūsu četrkājainajiem draugiem

Dzīvnieki nonāk patversmē “OTRĀ MĀJA” dažādu iemeslu dēļ. Dažus no tiem izmet bezatbildīgi saimnieki, citi sāk klaiņot pēc saimnieku nāves, bet daži vienkārši nejauši apmaldās un nevar atrast atpakaļceļu uz mājām. Daugavpils dzīvnieku patversmē "OTRĀ MĀJA" nonākušie kaķi un suņi uzturās patversmē līdz pat brīdim, kad dzīvniekiem tiek atrastas jaunas mājas. 

Patversmes darbinieki dara visu iespējamo, lai dzīvnieki te justos pēc iespējas labāk un ērtāk. Patversmē nonākušie dzīvnieki tiek sterilizēti, vakcinēti, apstrādāti pret parazītiem un čipēti. Reģistrējot jaunu saimnieku vai atgriežot suņi vai kaķi tā iepriekšējam saimniekam, tas tiek reģistrēts Latvijas datu bāzē.

Dzīvnieku uzturēšana un ārstēšana patversmē “Otrā māja” lielākoties ir iespējama, tikai pateicoties līdzjūtīgo cilvēku atbalstam! Lai gan tiek darīts viss, kas iespējams, lai atrastu jaunas mājas, ne visos gadījumos tas izdodas ātri. Un arī "jauno" dzīvnieku ir tikpat daudz, kā to, kas dodas uz jaunajām mājām. 

Patversmē regulāri tiek uzturēti 30 suņi un 20 kaķi. Viena suņa barošana un aprūpe dienā izmaksā vidēji 4.50 EUR, kaķa- 2.50 EUR/dienā. Saziedotie līdzekļi tiks izmantoti dzīvnieku barības iegādei, aprīkojuma iegādei, veterinārmedicīnas izdevumi segšanai, malkas iegādei, komunālo izdevumu segšanai, kā arī kancelejas preču iegādei. 

Ziedot iespējams, arī dodoties ciemos uz patversmi. Dzīvniekus iepriecinās konservi un sausā barība, jaunas vai lietotas pastaigu pavadas un kakla siksnas, segas, palagi un dvieļi. Patversmi iespējams atbalstīt, arī vedot malku vai briketes.

Informācija par patversmi: https://www.otramaja.lv/lv/

 

The Project is placed online on: 29.04.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Let’s help little hearts

Help parents who take care about disable children

#MēsArMesa II - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Appeal to help the impoverished elderly

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

725 045.64 €