Follow us Today has already donated 2,140.63 €

Palīdzība Dzintrai Treimanei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Dzintrai no Baldones ir 61 gads. Dzintra ir medmāsa, lielāko darba dzīves daļu viņa strādāja Baldones slimnīcā. Astmas dēļ, darbu nācās pamest un, pēdējos 15 gadus viņa ar vīru strādā savā piemājas saimniecībā.

Pirms 9 gadiem Dzintrai atklāja zarnu vēzi, kas pēc operācijas tika veiksmīgi tika uzveikts. Taču pirms gada Dzintra nonāca slimnīcā ar spēcīgām vēdera sāpēm, atklājās, ka audzējs ir atgriezies un sācis izplatīties. Dzintrai nozīmēta ārstēšana ar jaunākās paaudzes medikamentu Everolimus, kas mēnesī izmaksā 3416 eiro. Pēc Ziedot.lv apmaksātā pirmā kursa ārsti atzīmēja stāvokļa stabilizēšanos un nozīmēja vēl vienu kursu, kuru apmaksai Dzintrai līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Dzintrai!

The Project is placed online on: 28.10.2020

Projekts noslēgts 18.11.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support special children!

Draugu stipendija 2020

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Bērna sargeņģelis

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 165 634.21 €