Follow us Today has already donated 3,850.00 €

Atkārtota palīdzība Sandrai un Dailai Lapiņām

Sandrai no Liepājas ir 33 gadi, viņai bērnu cerebrālā trieka, kā rezultātā viņai ir kustību un garīgās attīstības traucējumi, noteikta pirmās grupas invaliditāte. Sandra dzīvo divatā ar mammu Dailu, kurai arī ir pirmās grupas invaliditāte. Kustību traucējumu dēļ viņa pārvietojas ar rollatora palīdzību, bijušas divas gūžu endoprotezēšanas operācijas. Meitai un mammai ārsts ir nozīmējis rehabilitāciju Vaivaru rehabilitācijas centra dienas stacionārā, kuru apmaksā valsts, bet pacienta iemaksa un par uzturēšanos ir jāmaksā pašām kopā 1140 eiro. No pērn saziedotājiem līdzekļiem atlikumā ir 340,89 eiro, tādējādi šobrīd trūkst 799,11 eiro. Šādu līdzekļu viņām nav, tādēļ viņas lūdz līdzcilvēku palīdzību.  Palīdzēsim mammai un meitai!

The Project is placed online on: 12.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Sofijai Sirmei

For Families with Disabled Children

Palīdzība Aleksandram Šmeļam

Palīdzība Alanam Šulcam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 212.30 €