Follow us Today has already donated 340.00 €

Atkārtota palīdzība Romānam Rustamovam

Romānam no Rīgas ir 7 gadi un uzstādīta ļoti sarežģīta diagnoze - bērnības autisms, vidēji smaga garīgā atpalicība un valodas aizture. Pateicoties atsaucīgajiem ziedotājiem, pagājušajā gadā Romānam bija iespēja saņemt regulāras ABA terapijas nodarbības, kā arī logopēda konsultācijas. Romāna ģimene ir ļoti pateicīga un reizē priecīga, jo dēliņa attīstība maziem solīšiem rit uz priekšu.

Šobrīd puisēns aktīvi gatavojas skolas gaitām- mācās lasīt un rakstīt, komunicēt ar vienaudžiem. Romāns ar prieku un interesi dodas uz bērnudārzu un pacietīgi apgūst jaunās prasmes, bet ar komunikāciju iet ļoti grūti. Romāns labprāt spēlējas un vēlas būt vienatnē, ļoti mīl atrasties dabā, peldēties un spēlēt spēlītes telefonā. Romāns ir ļoti mīļš un labsirdīgs puika, kuram ļoti nepieciešama mūsu palīdzība. Romāna ABA terapijas un logopēda nodarbībām gadam nepieciešami 7000 eiro un puisēna ģimene lūdz mūsu palīdzību!

Palīdzēsi kopā Romānam! 

The Project is placed online on: 17.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

3D printeri Ukrainas armijai

Stand With Ukraine

Palīdzība Dominikam Kūlam

Help for Elderly People

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €