Follow us Today has already donated 17,389.95 €

Atkārtota palīdzība Dzintrai Treimanei

Dzintrai no Baldones ir 62 gads. Dzintra ir medmāsa, lielāko darba dzīves daļu viņa strādāja Baldones slimnīcā. Astmas dēļ, darbu nācās pamest un, pēdējos vismaz 15 gadus viņa strādāja ar vīru strādā savā piemājas saimniecībā.

Pirms vairāk kā 10 gadiem Dzintrai atklāja zarnu vēzi, kas pēc operācijas tika veiksmīgi tika uzveikts. Taču pirms vairāk kā gada Dzintra nonāca slimnīcā ar spēcīgām vēdera sāpēm, atklājās, ka audzējs ir atgriezies un sācis izplatīties. Dzintrai nozīmēta ārstēšana ar jaunākās paaudzes medikamentu Everolimus, viens kurss izmaksā 3416 eiro. Pateicoties ziedotāju atbalstam Dzintra jau saņēma vairākus zāļu kursus. Tā kā Dzintras stāvoklis ir uzlabojies, tad šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis zāles turpināt. Zāles nav valsts apmaksātas. Līdz gada šī gada beigām trīs kursiem kopā nepieciešami 10 248 eiro. Dzintrai tādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai slimību apturētu!

Palīdzēsim Dzintrai!

The Project is placed online on: 22.04.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Borispoles slimnīcai

Bath pearls

Power generators for Ukraine

Families with children who have impairments

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 750 013.65 €