Follow us Today has already donated 480.00 €

Atkārtota palīdzība Deividam Grisenko

Deividam ir 26 gadi, viņš ar sievu, savu jaundzimuši dēliņu un 4 gadus veco meitiņu dzīvo Talsu novada Stendē. Deividam kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka un noteikta 1.invaliditātes grupa. Viņš tikai nedaudz viņš spēj  pats nostāvēt kājās, arī uzkāpt pa kāpnēm, ja ir kāds, kas palīdz un atbalsta, tomēr lielākus attālumus viņš pārvar pārvietojoties ratiņkrēslā. Deivida sapnis ir vairāk staigāt pašam, būt mazāk atkarīgam no citiem

Gaitas stabilizēšanai, kāju muskuļu vājuma un stīvuma sajūtas mazināšanai, kā arī slodzes tolerances uzlabošanai Deividam rekomendētas regulāras fizioterapijas un ergoterapijas nodarbības. Katra no tām maksā 20 eiro. Deivids ir ļoti motivēts rehabilitācijai un ir gatavs ik nedēļu mērot ceļu uz Kuldīgas slimnīcas rehabilitācijas nodaļu, lai divas stundas pēc kārtas vingrotu un vēl stundu darbotos ergoterapeita vadībā. Gadu ilgai rehabilitācijai nepieciešami 3000 eiro.

Palīdzēsim Deividam!

The Project is placed online on: 02.07.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Twitter convoy for Ukraine

Palīdzība ārkārtas situācijās

Zobu feja

Atkārtota palīdzība Dzintrai Treimanei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 756 681.68 €