Follow us Today has already donated 1,933.70 €

Atbalsts Danai Vītolai

Trīspadsmit gadus vecā Dana ir smaidīga un jauka pusaudze, kurai slimība diemžēl liedz darīt daudz ko no tā, ko spēj viņas vienaudži. Meitenei ir kustību un gaitas traucējumi, labās puses rokas, kājas vājums, runas traucējumi. Grūtības ar koncentrēšanos un uzmanības noturēšanu. Meitenei ir bērnu cerebrālā trieka, labās puses spastiska hemiparēze ar bulbāru simptomātiku, psihomotorās attīstības aizture.

Dana saņem regulāru rehabilitāciju centrā "Poga". Terapijas rezultātā Danai mazinājies muskuļu disbalanss. Uzlabojusies labās puses ekstremitāšu aktīvā stabilitāte un mobilitāte. Dana jau spēj balstīties uz labās rokas dažādās pozīcijās, iztaisnojot elkoni. Šie uzlabojumi ļauj Danai vairāk komunicēt ar draugiem. 

Lai uzlabotu meitenes runu, koncentrēšanos un  uzmanības noturību, speciālisti rekomendē nodarbības ar logopēdu un psihologu.

Danas ģimene lūdz ziedotāju palīdzību,lai meitene varētu saņemt regulāras nodarbības ar logopēdu un psihologu gada garumā. Tam nepieciešami 4200 eiro.

Palīdzēsim Danai!

The Project is placed online on: 07.01.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

#MēsArMesa II - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Palīdzība Matīsam Parcānam

Friends Scholarship

Critical care assistance

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

563 446.37 €