Follow us Today has already donated 894.00 €

Palīdzība Valteram Salmiņam

Valteram ir 8 gadi un puisītis dzīvo Dobelē ar saviem mīļajiem vecākiem un māsiņu. Valteram ir arī brīnišķīgs pastaigu biedrs suns Ippa, kas nonācis ģimenē pēc daudzām vēstulēm ziemassvētku vecītim. Valters ir īpašs bērniņš, kuram diagnosticēts Dauna sindroms un viņš ģimenei ir liels dzīves skolotājs un kā saka pati ģimene: ”Ikviens, kurš atrodas līdzās Valteram, tā ir liela svētība.”

Ģimenē, kurā aug īpašs bērns ir daudz rūpju un darba, sevišķi skolas gaitas uzsākot. Valters šogad sāka apmeklēt 1.klasi un skolā viņam ļoti patīk. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam, Valters visu iepriekšējo gadu regulāri apmeklēja alternatīvās izglītības un uzvedības terapijas nodarbības un turpina to darīt arī šobrīd. Apmeklējot nodarbības, apmāca arī ģimeni un asistentu, kas ikdienā ir skolā kopā ar Valteru. Pēc terapijām ir ļoti uzlabojusies puisēna sadarbība, uzmanības noturība, komunikācija ar citiem bērniem un pieaugušajiem. Valteram ir uzlabojusies izziņas attīstība, sīkās motorikas attīstība, runas un valodas attīstība. Liels prieks ģimenei ir par katru jauno Valtera sasniegumu un viņa prieku un smaidu par paša paveikto.

Valtera ģimene ir iedvesmas pilni iet uz priekšu un nevēlas apstāties nevienu mirkli un, lai Valters izaug par patstāvīgu, darbaspējīgu cilvēku, tāpēc visu kopdarbs - asistents, vecāki, skolas pedagogi un visas nodarbības, ko apmeklē Valters, viņa attīstībai ir ļoti svarīgas.

Nodarbības mēnesī izmaksā 484 eiro, kopā nepieciešami 5808 eiro, kas nosegtu izmaksas veselam gadam un ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Kopā mēs varam sadoties rokās un palīdzēt piepildīt Valtera sapņus! Mums kopā izdosies!

The Project is placed online on: 13.10.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Aigaram Mežulim

#Neklusē!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 590 965.54 €