Follow us Today has already donated 6,300.00 €

Palīdzība Timofejam Nikolajevam

Timofejam no Jelgavas drīz paliks 6 gadi. Puisēns dzima smagās dzemdībās un viņam ir noteikta diagnoze - cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, multiplas locītavu kontraktūras un gūžu locītavu subluksācija. Timofeja diagnoze ļoti ierobežo zēna ikdienas aktivitātes, jo zēns nerunā un var pārvietoties tikai guļus-veļoties. Bet neskatoties uz zēna grūtībām, viņš ir ļoti smaidīgs, draudzīgs un emocionāls zēns. Timofejs bieži ar savām emocijām var apkārtējiem pateikt to, kas viņam patīk un to, kas nepatīk. Zēnam patīk arī pasapņot un paslinkot.

Timofeja vecāki ikdienā dodas darba gaitās un zēnu pieskata mīļa auklīte. Pēc darba un brīvdienās Timofeja vecāki dara visu iespējamo, lai zēns attīstītos un uzlabotu savu veselības stāvokli. Vecāki kopā ar Timofeju vingro, apmeklē dažādu speciālistu nodarbības.

Timofeja nodarbības speciālistu uzraudzībā nedrīkst pārtraukt un tās nepieciešamas visu gadu. Zēnam ir rekomendēta regulāra rehabilitācija - logopēds, ergoterapija, fizioterapija un intelektuāli attīstošas nodarbības, kas kopā veselam gadam izmaksā EUR 2720 un ģimenei šobrīd nav tādu līdzekļu un tā lūdz mūsu atbalstu.

 Mums kopā jāpalīdz Timofejam! Mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 28.01.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Uldim Vasiļevskim

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Let’s help little hearts

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

943 285.20 €