Follow us Today has already donated 66.00 €

Palīdzība Romānam Puravicam

Romānam no Saldus ir 65 gadi. Šī gada vasarā viņam tika uzstādīta diagnoze – plaušu vēzis. Nekavējoties tika uzsākta ārstniecība. Aizdomīgs veidojums plaušu rentgenā tika konstatēts jau pagājušajā gadā, tomēr Romāns par to netika informēts.

Romāns laulībā nodzīvojis 42 gadus, izaudzinājis divas brīnišķīgas meitas un sagaidījis trīs mazbērnus. 44 gadus Romāns nostrādājis par šoferi, šobrīd veselības dēļ gan nācies darbu uz laiku pamest. Romānam vienmēr patikuši dārza darbi un biškopība. Par spīti slimībai, Romāns joprojām rūpējas par savām bitēm un ir gatavs cīnīties, lai redzētu, kā izaug mazbērni. “Brīnumi taču notiek!” saka Romāns.

Līdz šim saņēmis 5 ķīmijterapijas kursus, pēc kuriem stāvoklis ir stabils.

Turpmākai ārstniecībai ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentus Alecensa, kas diemžēl nav iekļauti valsts kompensējamo zāļu sarakstā. Nacionālais veselības dienests atteicis arī zāļu individuālo kompensāciju. Romānam nepieciešama palīdzība 8 zāļu iepakojumu iegādei 47251.44 eiro apmērā gadu ilgam ārstniecības kursam, viena iepakojuma cena ir 5906.43 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ tiek lūgta līdzcilvēku palīdzība.

Palīdzēsim Romānam!

The Project is placed online on: 22.11.2018

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Beātei Rozenštokai

Help parents who take care about disable children

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Palīdzēsim izglābt dzīvības

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

725 045.64 €