Follow us Today has already donated 2,140.63 €

Palīdzība Renāram Šteinam

Renāram ir 8 gadi un mīloša ģimene, kur ir mamma, tētis, vecāka māsa un brālis. Renārs mācās otrajā klasē, un viņam ir diagnosticēts bērnības autisms ar stereotipu uzvedību ar intelektuālo pazeminājumu. Renāram ir valodas attīstības traucējumi un viņš nerunā. Puisēns ļoti mīl garas pastaigas, patīk rotaļāties ar citiem bērniem, bet valodas trūkuma dēļ vienaudži Renāru nesaprot un spēlēšanās izpaliek. Ikdienā zēns ir ļoti kustīgs un aktīvs.

Renārs regulāri apmeklē Montesori un logopēda nodarbības, kas dod ļoti pozitīvus rezultātus zēna attīstībā un patstāvības veicināšanā, kā arī komunikācijas veicināšanā ar saviem līdzcilvēkiem. Nodarbības nedrīkst pamest, un darbs ar Renāru jāturpina regulāri visu gadu. Zēna ģimene lūdz mūsu atbalstu nodarbību izmaksu segšanai centrā “Iespēja izaugsmei”, kur Renārs līdz šim brīdim apmeklē nodarbības un ar prieku iesaistās darbā ar speciālistiem. Gadā kopā nepieciešami 3810 eiro.

Palīdzēsim Renāram! Mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 11.11.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Help the animals

For mums with special children

Atkārtota palīdzība Marekam Odumiņam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 165 634.21 €