Follow us Today has already donated 110.00 €

Palīdzība Ralfam Masam

Ralfs ir smaidīgs, mīļš, aktīvs un ļoti komunikabls zēns no Balviem. Ralfiņš piedzima 26 grūtniecības nedēļā, un svēra vien 1 kg un 50 gramus. Pirmos 3 mēnešus puisēns ar mammu pavadīja Bērnu Klīniskajā Universitātes slimnīcā. Ralfam tika uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka.

Neskatoties uz uzstādīto diagnozi, Ralfiņš aktīvi cenšas pārvietoties rāpojot, cenšas staigāt turoties pie mēbelēm labprāt pārvietojas turoties pie rokas pieaugušajam. Puisēns aktīvi ir arī sācis izmantot rolatoru. Ralfiņš daudz runājas, skaita dzejolīšus un ir iemācījies dziedāt dziesmiņas. Šobrīd ģimenes ikdiena ir nemitīga rehabilitācija, lai puisēns nostātos uz savām kājām, skrietu kā viņa vienaudži un apmeklētu bērnudārzu. Ģimene līdz šim rehabilitācijas nodarbības apmaksāja no saviem līdzekļiem, bet Ralfiņam ir vajadzīga vēl intensīvāka rehabilitācija un tam līdzekļu pietrūkst.

Mazajam censonim ļoti nepieciešami EUR 2340 eiro diviem intensīvajiem rehabilitācijas kursiem Rehabilitācijas centrā Poga! Ralfiņam jāstaigā un mēs varam palīdzēt! Mums izdosies!

The Project is placed online on: 13.06.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Es apņemos

Let’s help little hearts

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

797 002.57 €