Follow us Today has already donated 1,099.50 €

Palīdzība Nikoletai Šņukutei

Nikoleta ir pirmais un ilgi gaidītais bērniņš ģimenē. Mazulīte pasteidzās šajā pasaulē un piedzima priekšlaicīgi. Pēc dzimšanas Nikoletai tika uzstādīta diagnoze- bērnu cerebrālā trieka ar labās puses parēzi. Šobrīd Nikoletai ir 8 gadi un rudenī sāks iet 2 klasē. Meitenītei ļoti patīk skola, jo patīk katru dienu apgūt jaunas lietas. Diemžēl ne viss izdodas tik labi kā gribētos, jo viņai ir problēmas ar fizisko attīstību. Nikoleta katru neizdošanos uztver ļoti emocionāli un sāpīgi.

Jau no agras bērnības Nikoleta ir ļoti motivēta smagam darbam- regulāri apmeklē fizioterapijas, masāžas, reitterapiju, intensīvos rehabilitācijas kursus Nacionālajā rehabilitācijas centrā “Vaivari, delfīnterapiju Minskā, kā arī apmeklēja kanisterapiju. Visi šie pasākumi ir devuši ļoti labus rezultātus, bet apstāties pie sasniegtā nedrīkst un rehabilitācija ir jāturpina. Nikoletai ir rekomendēts apmeklēt intensīvo rehabilitācijas kursu rehabilitācijas centrā “Poga”. Rehabilitācijas laikā būs iespēja saņemt intensīvo Therasuit 3 terapijas kursu, Geo gaitas robota nodarbības un ergoterapiju. Šis kurs dotu jaunu grūdienu un iespējas Nikoletas fiziskajā attīstībā un ceļā uz pilnvērtīgu dzīvi. Nikoleta un viņas ģimene būs ļoti pateicīga, ja mēs palīdzēsim kopā sasniegt šo mērķi un atbalstīsim meitenītes rehabilitāciju. Kopā nepieciešami 3470 eiro.

Kopā var tik daudz sasniegt!

The Project is placed online on: 17.08.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Mazajiem pacientiem SUPERVAROŅA TĒRPS

Palīdzība Olgai Pupkovai

Support special children!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

939 558.68 €