Follow us Today has already donated 1,465.90 €

Palīdzība Nazarijam Pegasovam

Mazajam Nazarijam drīz paliks 5 gadiņi, un puisēnam ir Dauna sindroms. Šīs diagnozes skartajiem bērniņiem bieži ir koordinācijas un līdzsvara traucējumi.

Mazajam ir Dauna sindroms, bet, neskatoties uz viņa diagnozi, puisēns ir ļoti sirsnīgs un maigs, katru dienu mācās ko jaunu. Viņa mīļākās nodarbes ir piramīdu likšana, spēšanās ar bumbu un ķert ziepju burbuļus. Vēl puisēns ļoti mīl mūziku, muzikālās rotaļlietas, jo tiklīdz izdzird mūziku, sāk kustēties līdzi un dejot. Kopā ar māsām cenšas spēlēt klavieres un vijoli un grib dziedāt līdzi mūzikas pavadījumam. Puisēns ir liels pētnieks un gatavs doties garās pastaigās, tomēr viņa muguriņa ir pārāk vāja un bieži vajag apsēsties.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, puisēns veselu gadu apmeklēja reitterapijas nodarbības, un rezultāti ir ļoti iepriecinoši. Mazais ir uzlabojis koordināciju, ātrāk spēj pārvietoties, un cenšas pats kāpt pa kāpnēm. Nazarija muguras muskulatūra ir nostiprinājusies. Reitterapijas nodarbības ir ļoti pozitīvi ietekmējušas puisēna psihi. Reitterapijas speciālists iesaka nodarbības turpināt. Ģimene un mazais Nazarijs lūdz mūsu atbalstu reitterapijas nodarbību nodrošināšanā 2x nedēļā visu gadu, kas kopā izmaksā EUR 3120.

Palīdzēsim kopā mazajam Nazarijam! Kopā mums izdosies!

 

The Project is placed online on: 07.07.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Gustavam Vanagam

Palīdzība Daniilam Tišakovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 421 620.21 €