Follow us Today has already donated 1,215.00 €

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Nataļjai no Rīgas ir 41 gads. Viņa ir trīs bērnu māmiņa, vecākais bērns jau pilngadīgs, jaunākajiem ir 9 un 12 gadi. Jau 18 gadus Nataļja sadzīvo ar smagu slimību, kas skārusi viņas redzi, bet neskatoties uz to, viņa nav zaudējusi dzīvesprieku un pozitīvu skatījumu, dzīvo, strādā un audzina bērnus. 

Pirms 18 gadiem Nataļja strauji zaudēja redzi vienai acij, atrofējās redzes nervs. 10 gadus vēlāk sākās problēmas arī ar otru aci, tika pazaudēta 80% redzes. Sieviete vairs nevarēja strādāt un bija nepieciešams pavadonis, kas palīdz ikdienas gaitās. Tikai pirms 5 gadiem tika noteikta diagnoze - optikomielīts (neiromyelitis optica), ļoti reta saslimšana, kuru, kā izrādījās, var ārstēt. Nataļjai tika piedāvāta zāļu terapija, ko kompensēja zāļu ražotājs. Zāles ir ļoti palīdzējušas, jo sieviete ir atsākusi strādāt un vairs nav nepieciešams pavadonis. Taču šobrīd ražotājs zāles vairs nekompensē pilnībā, tādēļ Nataļjai nepieciešama mūsu palīdzība. 

Zāles ir ļoti dārgas, ik mēnesi daļu summas sedz ražotājs, 1094,52 eiro apmaksā valsts, bet 4097,96 eiro jāmaksā Nataļjai pašai. Gadu ilgai ārstēšanai nepieciešamas 13 injekcijas 53 273,48 eiro apmērā. Nataļjai šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Nataļjai turpināt dzīvot, strādāt un kļūt veselai!

The Project is placed online on: 27.09.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For the Hopes of Little Hearts

Palīdzība Indrai Brigitai Beļakai - Bernanei

Medical Massage

Glābsim Kristīnu un Serhii

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 782 093.54 €