Follow us Today has already donated 520.00 €

Palīdzība Montai Vasarai-Beķerei

Montai ir 10 gadi un viņa ir vecākā māsiņa saviem trīs brāļiem. Monta sirgst ar artrogripozi, kas nozīmē, ka meitenītei ir stīvas locītavas un vāja muskulatūra. Šī slimība ir ļoti reta un Monta jau no divu gadu vecuma ir Vācijas bērnu ortopēdiskās klīnikas ārstu aprūpē, pārdzīvojusi vairākas operācijas un saņēmusi ortozes. Ikdienas rehabilitāciju meitenīte saņem Latvijā. Montai nepieciešama multifunkcionāla rehabilitācija, kas sevī ietver regulāras fizioterapijas nodarbības, ergoterapiju, masāžu. Papildus Monta saņem osteopāta konsultācijas un nedēļas nogalēs apmeklē baseinu. Māsiņa mācās 4.klasē Ozolnieku vidusskolā un mācības apmeklē kopā ar savu asistentu, kas palīdz meitenei ar pašaprūpi un pārvietošanos pa telpām. Monta skolā pārvietojas ar kvadripodiem, bet tālākus gabalus brauc ar ratiņkrēslu. Montai ļoti patīk lasīt grāmatas, spēlēt ar jaunākajiem brāliem galda spēles un pačalot ar ģimeni par saviem dienas piedzīvojumiem.

Montai ir stipra un mīloša ģimene, kas katru dienu pašaizliedzīgi rūpējas par Montas veselības stāvokļa uzlabošanu. Montas ģimenei ir lieli ikdienas izdevumi, jo ģimene ir ļoti liela un māsiņas rehabilitācijai nepieciešami ievērojami līdzekļi. Ģimene vēršas pie mums ar lūgumu palīdzēt nodrošināt Montai rehabilitācijas izdevumus, kas gadā ir 3500 EUR.

Mums jāpalīdz Montai! Mēs to spējam!

The Project is placed online on: 23.01.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Doctor Dolphin

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzība Dāvim Lambertam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

806 255.86 €