Follow us Today has already donated 1,510.00 €

Palīdzība Miķelim Rozentālam

Miķelim jūnija beigās paliks 5 gadi un puisēns šajā pasaulē pieteicās agrāk, 32 nedēļā. Dzemdību laikā Miķelis piedzīvoja skābekļa badu, kas izraisīja citas komplikācijas, no kurām viņš guva būtiskus smadzeņu bojājumus. Šobrīd viņa pamatdiagnoze ir bērnu cerebrālā trieka un epilepsija. Miķelis attīstās ļoti lēni un savos piecos gados nestaigā un nerāpo, taču pārvietojas līšus kā partizāns un cenšas apgūt prasmi vadīt bimanuālo riteņkrēslu. Viņš spēj nosēdēt ar atbalstu un diezgan labi darboties ar rociņām - zīmēt, spēlēties, paēst un padzerties.

Pēdējā gada laikā Miķelim arvien aktīvāk attīstās valodiņa un viņš mēģina sazināties ar apkārtējiem sakot dažādus vārdus! Miķelim ir nepieciešama nepārtraukta rehabilitācija, jo katra pauze būtiski apstādina viņa attīstības progresu. Miķelis ļoti priecājas par nodarbībām un ar prieku tās apmeklē. Visi speciālisti, kas ar viņu strādā, ir iemantojuši īpašu vietu viņa sirsniņā!

Miķelis savā būtībā ir īsts piecgadnieks - viņam ļoti patīk supervaroņi, viņa iecienītākie ir Spaidermens un Halks. Viņam patīk tehnoloģijas, mašīnas un vislielākais smaids viņa sejā ir manāms tad, kad ģimene dodas uz vectēva saimniecību laukos, lai izbraukātu ar traktoru!

Miķelis aug ģimenē, kur par viņu rūpējas mamma un tētis. Mamma ir bijusi kopā ar Miķeli jau kopš dzimšanas, pametot savu iesākto karjeru un kļūstot par pilna laika mājmammu un Miķeļa asistentu. Mamma arī raksta blogu par viņu ikdienas gaitām, cenšoties iedvesmot arī citas ģimenes, kuras piedzīvo ko līdzīgu. Tētis ir Miķeļa vismīļākais cilvēks uz pasaules un arī vienīgais ģimenes apgādnieks - rūpējas, lai nodrošinātu ģimenei visu nepieciešamo! Vecāki ļoti mīl Miķelēnu un cenšas dāvāt viņam pilnvērtīgu un bagātīgu bērnību, neskatoties uz ierobežojumiem un daudzajiem pienākumiem! Miķelim ir arī māsiņa, kas ir viņa vienīgais draugs un rotaļu biedrs - kad māsa ir mājās, viņi kopā spēlējas, dauzās, dejo un arī kaujas :) Ģimene cer, ka jau pavisam drīz radīs iespēju Miķelim apmeklēt bērnudārzu, lai paplašinātu viņa iespējas socializēties!

Līdzcilvēku palīdzība palīdzētu Miķelim arvien attīstīt savas prasmes, lai nākotnē spētu dzīvot pēc iespējas pilnvērtīgāk! Miķelim ļoti nepieciešamas regulāras fizioterapijas, ergoterapijas un audiologopēda nodarbības, kas gadā sastāda 4200 eiro.

Kopā mums izdosies palīdzēt Miķelim! Mēs to varam!

The Project is placed online on: 01.06.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help POGA grow!

POGA uz riteņiem

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

795 872.14 €