Follow us Today has already donated 4,755.91 €

Palīdzība Matīsam Parcānam

Matīss ir 18 gadus jauns jaunietis. Matīsa stāsts ir īpašs, jo  viņš  piedzima priekšlaicīgi un skābekļa trūkums izraisīja galvas smadzeņu bojājumus. Ārstu uzstādītā diagnoze ir bērnu cerebrālā trieka un viņam traucētas daudzas organisma funkcijas. Viņam ir grūtības ar uztveri, staigāšanu, viņš nerunā. Jaunietim vajadzīga pastāvīga asistēšana pašaprūpē, pastāvīgs atbalsts un klātbūtne.

Matīss arī regulāri saņem rehabilitācijas pakalpojumus, lai veicinātu jaunas iemaņas un noturētu sasniegtos rezultātus, būtu sabiedrībā. Rehabilitācijas apmeklējumi kopā ar ģimenei Matīsam ir patīkams notikums viņa ikdienā un uzlabo viņa garastāvokli.

Matīsa rehabilitācijas nodarbībām gadam nepieciešami EUR 2470 un ģimene lūdz mūs atbalstu.

Iepriecināsim Matīsu un padarīsim viņa ikdienu gaišāku un aktīvāku! Kopā  mums izdosies!

The Project is placed online on: 02.03.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Let’s help little hearts

Palīdzība Jūlijai Trofimovai

Cilvēkos ir spēks!

For mums with special children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 857 089.50 €