Follow us Today has already donated 16,309.58 €

Palīdzība Markusam Murkunam

Markusam no Bauskas šovasar paliks 10 gadi. Markusam ir smaga un komplicēta diagnoze - mikrodelēcijas sindroms. Zēnam ir nepieciešama 24/7 aprūpe, un viņš nespēj izdzīvot bez mammas palīdzības, kura ir uzņēmusies visas rūpes par savu dēliņu. Markuss lielāko dienas daļu pavada speciālajā manēžā - viņš ir kopjams, nestaigā, nerunā. Markusam ir rīšanas problēmas, un viņš var ēst  tikai blenderētu ēdienu ar mazu karotīti un šķidrumu uzņem ar šprici. Mamma Markusu vadā uz specializēto skolu. Markusa aprūpe ir atstājusi sekas arī uz mammas muguru, jo viņa ir pārcietusi operāciju un nedrīkst celt lielus smagumus.

Speciālisti ir ieteikuši Markusam vertikalizatoru – aktivitāšu galdu, kas būtiski atvieglotu gan Markusa, gan mammas ikdienu, jo varēs droši vertikalizēt dēliņu. Vertikalizatora izmaksas ir 7315 eiro, no kuriem valsts apmaksā 3388 eiro, starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Izmaksas par vertikalizatoru- aktivitāšu galdu ir 3927 eiro. Markusa mamma vēršas pie mums pēc palīdzības.

Palīdzēsim Markusam un viņa mammai atvieglot ikdienu. Tikai kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 04.06.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Medical Massage

Palīdzība Braienam Mednim

Palīdzība Jēkabam Teberniekam

Palīdzība Tomam Volgastam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 453 245.29 €