Follow us Today has already donated 3,056.50 €

Palīdzība Markam Koreckim

Marks ir 8 gadus vecs puisēns, kurš pasaulē nāca priekšlaicīgi, tāpēc kādu laiku atradās kritiskā stāvoklī un mediķi cīnījās par viņa dzīvību. Kad Markam palika 9 mēneši, tika uzstādīta smaga diagnoze – cerebrālā trieka. Ģimenei tas bija liels un smags pārdzīvojums un reizē izmisums, bet tā nevienu mirkli nepadevās un uzsāka cīņu par Marka veselību un nākotni. Marks līdz šim brīdim apmeklē rehabilitācijas nodarbības, speciālistus, čakli un ar interesi apgūst jaunas lietas. Marks mācās vispārizglītojošā skolā, ir liels gudrinieks un prātvēders. Marku aizrauj dabas pētniecība, matemātika, patīk rakstīt un zīmēt. Puisēns ar prieku dodas pastaigās pa mežu. Marks ir tāds pats puika ar tādām pašām interesēm kā citiem viņa vienaudžiem, tikai vienīgā atšķirība ir Marka pārvietošanās grūtības. Katrs Marka solis prasa lielu piepūli un spēku, bet puisēns nevēlas padoties un pacietīgi apmeklē katru rehabilitācijas nodarbību.

Pagājušā gada rudenī Markam tika veikta sarežģīta muguras operācija Vācijā, pēc kuras ir ļoti nepieciešama regulāra rehabilitācija. Ģimene līdz šim visu rehabilitāciju ir centušies apmaksāt paši un šobrīd ir pienācis brīdis, kad mums jāpalīdz Markam nostāties pašam uz savām kājiņām. Marka rehabilitācijai gadam nepieciešami EUR 3000 un mums kopā jāpalīdz.

Palīdzēsim kopā Markam!

The Project is placed online on: 27.05.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

#Neklusē!

POGA uz riteņiem

Palīdzība Aigaram Mežulim

Fulfil a child's dream!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 576 877.29 €