Follow us Today has already donated 2,212.75 €

Palīdzība Kristiānai Šerstai

Kristiānai ir 20 gadi. Jaunietei jau no mazotnes ir diagnosticēts I tipa cukura diabēts, kuru ļoti grūti kontrolēt. Biežā cukura līmeņa svārstību dēļ Kristiāna bieži nonāk slimnīcā un patstāvīgi atrodas sava ģimenes ārsta un endokrinologa uzraudzībā. Meitenei regulāri bija jāinjicē insulīns, lai noregulētu cukura līmeni asinīs.

Pirms 6 gadiem ar ziedotāju atbalstu Kristiāna tika pie insulīna sūkņa, ar kura palīdzību meitenei tiek automātiski noturēts cukura līmenis asinīs. Diemžēl pirms neilga laika aparāts ir salūzis, tādēļ Kristiānai ir vajadzīgs jauns insulīna sūknis. Grūti iedomāties un aptvert Kristiānas ikdienu regulāri meklējot vietu un laiku, lai varētu sev injicēt insulīnu, kura svārstības ir tik biežas un tās grūti izkontrolēt.

Šāda ierīce Latvijā pacientiem ir jāiegādājas no saviem līdzekļiem, un tā cena ir ļoti augsta. Kopā nepieciešami 3500 eiro.  Kristiāna lūdz mūsu iesaisti ziedojumu piesaistē, lai varētu dzīvot patstāvīgu dzīvi, satikties ar draugiem un mācīties piepildīt savu sapni kļūt par multimediju dizaina speciālistu. Kristiāna studē Rīgas stila un modes tehnikumā, viņai ļoti patīk zīmēt un muzicēt. Palīdzēsim kopā piepildīt Kristiānas sapņus un palīdzēsim viņai dzīvot pilnvērtīgu dzīvi!

Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 14.10.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība Demidam Purvinskim

Palīdzība Annai Dumai

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 056 271.69 €