Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Palīdzība Kristeram Redliham

Kristeram no Rīgas ir 9 gadi. Piedzimstot puisēns attīstījās kā citi bērni, tikai nedaudz lēnāk. Nekas neliecināja, ka būs kādi traucējumi. Kristers sāka runāt, ēda dažādu pārtiku, atšķīra mammu, tēti, spēlējās ar savu sunīti. Nedaudz pirms 2 gadu vecuma sasniegšanas visa attīstība apstājās un notika regress. Puisēns vairs nerunāja, neskatījās acīs saviem tuviniekiem, nepazina mammu. Puisēns sāka dzīvot savā pasaulē, pārstāja ēst ēdienu, ko ēda līdz 2 gadu vecumam un vairs neatsaucās uz savu vārdiņu. Kristera tuvinieki saprata, ka ļoti nepieciešams noskaidrot, kas noticis ar viņu dēliņu un uzsākās garš un smags pārbaužu periods, kurš rezultējās ar vairākām diagnozēm un Kristera invaliditātes noteikšanu. Zēnam tika uzstādīta diagnoze – Autisms. 3,5 gadu vecumā Kristers bija bērns, kuru nevarēja atstāt bez uzraudzības. Puisēns ļoti daudz raudāja, neapzinājās, kur viņš atrodas, satraucās par visām skaņām, nespēja pats ēst un sevi aprūpēt.

Šobrīd Kristers ir 9 gadus vecs un viņa tuvinieku un speciālistu darbs, kas ieguldīts, zēna attīstībā ir milzīgs. Visus šos gadus Kristers ir apmeklējis ABA terapijas nodarbības, un rezultāti ir grandiozi. Zēns savos 9 gados runā pilnos teikumos, viņš spēj komunicēt ar cilvēkiem, iemācījies pats ēst, atšķirt jā no nē, apģērbties un noģērbties. Iemācījās braukt ar divriteni,  taču vēl garš ceļš ir ejams, lai Kristeram iemācītu pašaprūpi un koriģētu uzvedību.  Joprojām viņa roku nevar atlaist, ejot pa ielu, viņš var izskriet pretī braucošam auto, neapzinoties sekas. Kristers ir puisis, kurš pieaug, taču joprojām ir trīs gadus veca bērna attīstības līmenī.
Kristeram patīk dejot un klausīties mūziku. Patīk spēlēt bumbu, patīk baloni. Ļoti patīk bērni, grib ar tiem draudzēties. Reti kurš bērns viņu pieņem un grib draudzēties. Kristeram ļoti nepieciešamas ABA terapijas nodarbības, kas gadam izmaksā 5760 eiro.

Kristeram ļoti nepieciešama mūsu palīdzība savā ceļā uz neatkarīgu dzīvi bez asistēšanas. Palīdzēsim kopā!

The Project is placed online on: 25.03.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Families in Poverty

Palīdzība Aldai Kudorei

For the victory of Ukraine!

Palīdzība Aleksandram Šmeļam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €