Follow us Today has already donated 978.71 €

Palīdzība Kristera Redliha aprūpē

Kristeram ir 5 gadi, puisītim ir bērnības autisms, valodas un intelektuālās attīstības aizture.  Puisēns  nerunā, pats neēd, nav attīstītas pašaprūpes iemaņas. Ģimene rūpējas par visu iespējamo rehabilitāciju savam dēlam, lai viņš kādreiz spētu būt kaut nedaudz patstāvīgāks. Taču šobrīd nepieciešama nepārtraukta pieskatīšana un aprūpe. Tas viss prasa ļoti lielu emocionālu un fizisku spēku.  Ikdienas rūpes par zēnu ir uz mammas pleciem, jo tētis, darba dēļ, mājās ir tikai nedēļas nogalēs.

Vien dažas atslodzes stundas nedēļā mammai būtu milzīgs atbalsts, lai varētu netraucēti  paveikt ikdienas darbus, apmeklēt ārstu, veltīt laiku gadu vecajai Kristera māsiņai un nedaudz atvilktu elpu.

Kristera ģimene lūdz palīdzību dēlā aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Atbalstīsim Kristera ģimeni!

 

The Project is placed online on: 20.02.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Let’s help little hearts

Namiņš bērniem

Palīdzi bērniem staigāt!

Gājputni

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 067 109.42 €