Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Palīdzība Kevinam Leo Sokolovam

Rīdziniekam Kevinam ir 6 gadi. Kevins ir ļoti gaidīts un mīlēts bērniņš. Ap 1,8 gadu vecumu puisēnam tika konstatēti autiskā spektra traucējumi. Uzsākās garš un smags pārbaužu, analīžu un terapiju laiks. Ģimene nekavējoties darīja visu, lai notiktu Kevina attīstība, socializēšanās un komunikāciju prasmju attīstība. Šobrīd Kevinam ir uzstādīta diagnoze – bērnības autisms. Līdz šim brīdim ģimene ir ieguldījusi milzu darbu un ir sasniegti labi rezultāti – Kevins ir iemācījies spēlēties, likt puzles, lego, mācās spēlēties ar citiem bērniem, zīmēt. Kevins mēģina arī uzsākt runāt. Šie ir milzīgi sasniegumi bērnam ar autiskā spektra traucējumiem.

Speciālisti lielu uzsvaru liek uz attīstības veicināšanu, neļauj apstāties pie sasniegtā. Ir ieguldīts milzīgs darbs, un tas jāturpina. Līdz šim lielāko daļu no nodarbībām sedza pati ģimene, bet šobrīd izdevumu ir palicis arvien vairāk. Kevina vecāki lūdz mūsu atbalstu. Kevina nodarbībām astoņiem mēnešiem nepieciešami 8550 eiro, no kuriem 3174 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 5376 eiro.  Izdevumi ir lieli, bet visiem kopā tas būs pa spēkam.

Palīdzēsim kopā Kevinam sasniegt jaunas virsotnes! Mums izdosies!

The Project is placed online on: 02.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Karo droši!

Help in Emergency Situations

Palīdzība Anetei Boļšakai

Palīdzība Lienei Zībergai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €