Follow us Today has already donated 16,556.58 €

Palīdzība Keitai Vītiņai

Keitai no Valmieras novada ir 5 gadi un meitenītei nepieciešams Mūsu atbalsts. Meitenīte ir jaunākais bērniņš ģimenē. Keitiņa bija ļoti gaidīts bērniņš un pasaulē nāca dabīgās dzemdībās. Keitai piedzimstot, pirmajās ārstu apskatēs, dzemdību nodaļā un vēlāk pie ģimenes ārsta, tika konstatēti saspiesti kāju pirkstiņi – vecāki paļāvās uz ārstu solījumiem, ka ar pašmasāžu pēdiņas pirkstiņi iztaisnosies un stāvēs pareizi – tā arī notika.

Trīsarpus mēnešu vecumā vecāki novēroja, ka Keita mazāk un retāk kustina kreiso kājiņu – pēdiņa bija mazkustīga. Tika pavadīta emocionāli smaga nedēļa Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Neiroloģijas nodaļā, kur tika veikti dažādi izmeklējumi un analīzes uzrādīja retu ģenētisku slimību.
Kopš šī brīža Keitiņai un viņas ģimenei nav bijis atelpas brīža – regulāras rehabilitācijas nodarbības, masāžas, nodarbības baseinā, fizikālā terapija jeb elektrostimulācija ar amplipulsu. Keitas vecāki dara visu, lai Keitas kājiņa un pēda attīstītos un mazulīte nostātos uz savām kājiņām. Visvairāk tiek sapņots par brīdi, kad meitenīte sāks spert savus pirmos un patstāvīgos solīšus bez palīglīdzekļu
palīdzības.
Keitas mamma šobrīd sevi ir veltījusi tam, lai būtu kopā ar bērniem, sevišķi atbalstītu meitiņu.

Keita ir gaišs un dzīvespriecīgs bērns. Meitenīte apmeklē speciālizēto bērnudārzu un ļoti izbauda katru dienu, kad var būt kopā ar saviem vienaudžiem. Keitai bērnudārzā piedāvā regulāras nodarbības sāls istabā, smilšu istabā, sensorā istabā, dziedāšanas un vingrošanas nodarbības kā arī individuālas fizioterapijas un logopēda nodarbības.

Keitas ikdiena ir noslogota, jo paralēli bērnudārzam regulāri apmeklē intensīvu rehabilitāciju Valmierā un reizi trijos mēnešos apmeklē rehabilitāciju rehabilitācijas centrā “Poga”, un ar katru dienu var novērot pozitīvas pārmaiņas Keitas fiziskajā attīstībā. Ar katru dienu Keitiņa kļūst stiprāka un stabilāka. Gada rehabilitācijai Keitai nepieciešami 7320 eiro.
Keitas vecāki ļoti lūdz Mūsu atbalstu!

Palīdzēsim kopā Keitai sasniegt jaunus mērķus un sapņus!
Tikai kopā Mums visiem tas izdosies!

 

The Project is placed online on: 11.06.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Chronically and Terminally Ill People

Palīdzība Sanitai Kumpiņai

Medical Massage

Before you fly, plant a tree!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 453 492.29 €