Follow us Today has already donated 2,112.04 €

Palīdzība Keitai Stomai

Mazajai Keitai ir divi gadiņi. Meitenīte bija ļoti gaidīts bērniņš un piedzima 38 grūtniecības nedēļā. Nākamajā dienā pēc Keitas dzimšanas ārsti paziņoja, ka meitenītei ir ģenētiska saslimšana – Dauna sindroms. Ģimenei tas bija liels šoks un pārdzīvojumi, kā arī neziņa par to, kā sadzīvot ar Keitiņas diagnozi, kā rīkoties, kā dzīvot tālāk. Neizsakāmu atbalstu sniedza Keitas radi, kas palīdzēja aprast ar domu, ka Keita būs īpašs bērniņš.

Pirmais dzīves gads Keitai un ģimenei bija ļoti smags – reanimācija, slimnīcas, ārsti un dažādas veselības problēmas meitenītei, kas sekoja vien pēc otras. Keitai atklāja piena olbaltumvielu nepanesību un nieru urostāzi 2 pakāpē. Tam sekoja neskaitāmi urīnceļu iekaisumi un iespējams nākotnē būs vajadzīga nieru operācija.

Neskatoties uz visu pārdzīvoto, Keitiņa ir ļoti dzīvespriecīga un aktīva meitenīte. Mazulīte rāpo, ar palīdzību staigā un spēj neilgu laiciņu pati nostāvēt uz savām kājiņām. Keitai ļoti patīk mūzika, un viņa ļoti gaida mūzikas nodarbības privātajā bērnu dārzā, jo tur ir iespēja būt kopā ar citiem bērniem. Keitiņa ļoti pārdzīvo, kad beidzas mūzikas nodarbība un jādodas prom.

Lai Keitas attīstība turpinātos, ir ļoti nepieciešamas regulāras rehabilitācijas nodarbības – fizioterapijas nodarbības, lai meitenīte fiziski attīstītos, ergoterapijas nodarbības, lai vingrinātu roku veiklību, kā arī audiologopēda nodarbības, lai attīstītu Keitas runu. Šobrīd Keita var pateikt tikai dažus vārdiņus – atā, mamma un nē. Keita pārsvarā runā bēbīšu valodā. Ģimene dara visu, lai nodrošinātu meitiņai vislabāko aprūpi un attīstību, bet šobrīd pietrūkst līdzekļu Keitas rehabilitācijas nodarbībām. Kopā nepieciešami 3600 eiro.

Mums visiem kopā jāpalīdz mazajai Keitai! Mums izdosies!

The Project is placed online on: 10.09.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Bērna sargeņģelis

Palīdzība Robertam Baļam

Palīdzi bērniem staigāt!

Help POGA grow!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 062 424.71 €