Follow us Today has already donated 200.00 €

Palīdzība Kasparam Dombrovskim

Kaspars ir aktīvs, dzīvespriecīgs un gudrs sešgadnieks, kurš aktīvi gatavojas skolas gaitām - iemācījies lasīt, rēķināt un ar lielu nepacietību gaida, kad varēs ar saviem draugiem apmeklēt skolu, piedalīties dažādās aktivitātēs un dzīvot pilnvērtīgu bērna dzīvi. Puisēna ikdiena nedaudz atšķiras no savu vienaudžu dzīves, jo Kasparam ir iedzimta labās kājas kaulu patoloģija. Puisēnam jau no dzimšanas viena kāja ir stipri īsāka nekā otra - tas viņam un arī ģimenei sagādājis gan pārdzīvojumus, gan raizes.

Kad Kasparam bija gadiņš, pateicoties ziedotāju atsaucībai  un Vaivaru Tehnisko palīglīdzekļu centra sniegtajam valsts līdzfinansējumam, tika iegādātas ortoprotēzes. Pateicoties Nacionālajam veselības dienestam, Vācijā  tika veiktas operācijas, kuru laikā zēnam iztaisnoja kāju un amputēja nepilnīgo pēdu. Taču šobrīd kāju garumu atšķirība ir apmēram 30% un no esošajām protēzēm zēns ir izaudzis.

Kasparam līdz šim bija ortoprotēzes pēda no koka un gumijas, bet pieaugot, zēns paliek ar katru dienu aktīvāks. Līdz ar to nepieciešama ortoprotēze ar karbona pēdu, kas ne tikai izturēs viņa aktivitātes un svaru, bet arī pildīs potītes funkciju. Tas būtiski uzlabotu Kaspara gaitu un mazāk traumētu mugurkaulu. Ortoprotēzes izmaksas sastāda 7191.62 eiro. Šīs īpašās ortoprotēzes un regulārās speciālistu vizītes Vācijas klīnikā piecu gadu garumā kopā izmaksās 40000 eiro. Summā iekļauti arī izdevumi, kas saistīti ar ortoprotēžu remontu, to pielāgošanu bērnam augot, ārsta konsultācijas un uzturēšanās izmaksām. Tā ir milzīga summa, ko ģimene nevar atļauties, tādēļ visiem mums kopā ir jāpalīdz Kasparam, lai puisēns varētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un būt kā ikviens viņa vecuma zēns- spēlēties, apmeklēt skolu, dejot un sportot.

Mums kopā jāpalīdz un mums izdosies!

Veiktas izmaiņas projektā 29.03.2021

The Project is placed online on: 25.03.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Jekaterinai Kapicai

Palīdzi bērniem staigāt!

Help the animals

Uzzināt vairāk

Families with children who have impairments

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

528 196.92 €