Follow us Today has already donated 121.00 €

Palīdzība Jekaterinai Kapicai

Jekaterinai ir 37 gadi. Viņa ar vīru un 4 un 7 gadus vecajām meitiņām dzīvo Salaspilī. Viņa ir ļoti pozitīvs, smaidīgs un dzīvespriecīgs cilvēks, kuram ir daudz draugu. Viņa vienmēr ir gatava citiem palīdzēt. Patīk strādāt dārzā, savukārt, ziemā - nodarboties ar rokdarbiem. Bet vissvarīgākais viņas dzīvē ir ģimene, tai viņa ir veltījusi sevi visu! 

Dzīvespriecīgo un darbīgo ģimeni pirms diviem gadiem piemeklējam pamatīgs šoks, kad Jekaterinai pēkšņi sākas klepus ar asinīm. Pēc šī gadījuma Jekaterinu nogādāja uz slimnīcu ar aizdomām par tuberkulozi. Taču datortomogrāfija uzrādīja veidojumu kreisajā plaušā. Pēc operācijas Jekaterina un viņas tuvinieki bija satriekti par rezultātu -  bezpigmenta melanomas metastāze. Sākās ārstēšanās un cīņa ar slimību.

Neskatoties uz intensīvo ārstēšanos, pērn rudenī Jekaterinai parādījās stipras galvassāpes. Izmeklējumi atklāja metastāzes smadzenēs. Nekavējoties tika veikta operācija, kuras laikā izgrieza lielāko no metastāzēm. Šī gada janvārī Jekaterinai sākās epilepsijai līdzīgas lēkmes, marta sākumā Jekaterinai notirpa kreisā roka, kuru vēlāk to vairs nevarēja pakustināt. Izmeklējumos tika atklāti trīs jauni veidojumi smadzenēs. Pašlaik, pēc veiksmīgas operācijas, kurā tika izgriezta lielākā no metastāzēm, Jekaterina jūtas salīdzinoši labi. Viņai priekšā vēl staru terapija, lai likvidētu divas atlikušas metastāzes, un pēc tās - kombinētā imūnterapija ar medikamentiem Pembrolizumab + Ipilimumab.

Pembrolizumab ir valsts apmaksāts, bet Ipilimumab vēl nav iekļauts kompensējamo medikamentu sarakstā, tādēļ Jekaterinai ir nepieciešams atbalsts šī medikamenta iegādei. Vienas devas cena ir 7 546 eiro. Zāles ir jālieto ik pēc 3 nedēļām. Kopā nepieciešamas 4 devas, kas kopā ir 30 184 eiro, no kuriem 3322.08 eiro tiks apmaksāti no projekta Atbalsts melanomas pacientiem saziedotajiem līdzekļiem. Ir ļoti svarīgi imūnterapiju uzsākt pēc iespējas ātrāk, tādēļ lūdzam jūsu atbalstu Jekaterinas ārstēšanā!

Palīdzēsim Jekaterinai!

 

The Project is placed online on: 08.04.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support special children!

Families with children who have impairments

Atkārtota palīdzība Irēnai

Klusais eņģelītis

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 503.66 €