Follow us Today has already donated 19,367.58 €

Palīdzība Intai Boterei

Inta ar vīru saimnieko lauku mājās Talsu novadā. Ģimenē ir četri bērni, divi no tiem jau pieauguši, bet jaunākais dēls studē un jaunākā meita iet 7. klasē. Ieejot Boteru mājās jau pirmajā brīdī jau var sajust mājas siltumu un omulību, smaržu un mazliet maģisko būtību, kuru rada tieši Inta ar savu mīlestību pret visu dzīvo. Viņa rosās dārzā, kā arī nebeidz pārsteigt ar dažādām kulinārajām receptēm. Visa Intas ģimene ir ļoti radoša – visi bērni spēlē instrumentus, nodarbojas ar aktierspēli vai darbojas dažādos radošos projektos, pati Inta nodarbojas ar rokdarbiem – ada fantastiskus džemperus, kuros ieadīta katra valkātāja personība, mīļākās krāsas, detaļas, tie ir kā otrā āda.

Pirms 9 gadiem ģimenes ikdienu satricināja Intai atklātais ļaundabīgais krūts vēzis. Inta garajos ārstniecības gados ir pārcietusi gan masektomiju, gan ķīmijterapijas, gan starošanu. Vēzis, protams, atstāj lielu iespaidu uz dzīvi, tomēr Inta līdz šim tam cītīgi cīnījusies pretī ar nebeidzamu dzīvessparu un mīlestību pret dzīvi, pat vairāk citiem palīdzot atrast gaismu tumšos brīžos, atrodot brīdi parunāties un viest cilvēkos siltumu un gaismu. Slimība ikdienu padara neparedzamu – nav zināms, kad atkal paliks sliktāk, ķermeni pārņems sāpes un nespēks, līdz ar to nopietna darba gaitas savienot ar hronisku, ilgstošu saslimšanu nav bijis īsti iespējams. Pirms saslimšanas Inta vēlējās veidot bioloģisko saimniecību, kas nodarbotos ar tēju un garšaugu audzēšanu, tika izveidots tējas lauks, tomēr slimība plānus lika pamainīt. Par spīti visam, viņa dzīvi pieņem atplestām rokām, dodot tālāk savu spēku un mīlestību.

Šobrīd Intai ārstu konsīlijs, balstoties uz staptautiskām krūts vēža vadlīnijā, nozīmejis terapiju ar medikamentu Olaparib, ko valsts Intas diagnozei neapmaksā. Inta vērsīsies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā, lai lūgtu vismaz daļēju medikamenta komensāciju. Viena zāļu deva maksā 4 722,54 eiro, gadu ilgam kursam kopā nepieciešami 56 670,48 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Intai! 

The Project is placed online on: 07.06.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Alanam Šulcam

Palīdzība Tomam Volgastam

Palīdzība Sanitai Kumpiņai

For Children With Autism

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 456 303.29 €