Follow us Today has already donated 340.00 €

Palīdzība Ilonai

Ilona ir aktīva, strādājoša pensionāre. Abi ar vīru dzīvo Rīgā.  Viņai ir augstākā izglītība,  jau vairāk nekā 25 gadus strādā pašas dibinātā mikrouzņēmumā, kurš sniedz pakalpojumus finanšu jomā. Ilonai ļoti patīk savs darbs un patīk strādāt ar jauniešiem. Šajos gados gandrīz nav bijis tāda perioda, kad uzņēmumā nestrādātu kāds students, kuram šī ir pirmā darba vieta un iegūtā pieredze noder turpmākajās darba gaitās un karjeras veidošanā.
Ilona pieder tiem cilvēkiem, kas rūpējas par savu veselību, veic regulāras pārbaudes, nekad nav smēķējusi, tādēļ bija ļoti negaidīti, kad pirms četriem gadiem plaušu rentgenā un turpmākajos izmeklējumos atklājās plaušu adenokarcinoma. Pēc pašas iniciatīvas tika veiktas ģenētiskās analīzes, kas deva iespēju piemeklēt piemērotākās zāles slimības ārstēšanai. Šīs zāles sākumā bija jāpērk pašai, vēlāk tās apmaksāja valsts. Tās deva ļoti labu rezultātu - audzējs no plaušām pilnībā izzuda, kas notiek diezgan reti, un iestājās slimības remisija.
Taču šobrīd slimība ir atgriezusies. Atklāta slimības izplatība vēdera dobuma orgānos. Lai atkal varētu piemeklēt piemērotākās zāles, tika veiktas ģenētiskās analīzes Vācijā un ārstu konsīlijs Latvijā akceptēja Vācijas kolēģu ieteikto mērķterapiju ar Brigatinib. Terapijai ik mēnesi nepieciešami 3 699 eiro. Valsts šo medikamentu neapmaksā, tādēļ šobrīd tas tiek iegādāts par ģimenes līdzekļiem. Taču šobrīd pietrūkst līdzekļi 8 devām 29 592 eiro apmērā. “Emocionāli ir ļoti smagi apzināties, ka cilvēks visu mūžu strādā, maksā nodokļus, bet slimības ārstēšanai ir jālūdz nauda no līdzcilvēkiem”, atzīst Ilona un lūdz palīdzību. 
Palīdzēsim Ilonai!

The Project is placed online on: 05.02.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Before you fly, plant a tree!

For Mothers of Seriously Ill Children

3D printeri Ukrainas armijai

Palīdzība Indrai Brigitai Beļakai - Bernanei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €