Follow us Today has already donated 4,520.91 €

Palīdzība Iļjam Kaļvanam

Mazajam Iļjam ir 4 gadiņi. Puisēns pēc piedzimšanas bija ļoti vārgs un ārsti uzreiz konstatēja, ka mazulītim ir  ļoti vājš muskuļu tonuss. Iļjam tika veiktas neskaitāmas pārbaudes un uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka. Ģimene kopš Iļjas dzimšanas dara visu iespējamo, lai puisēns attīstītos un beidzot nostātos uz savām kājiņām un sāktu spert pirmos solīšus.

Neskatoties uz uzstādīto diagnozi, Iļja ir smaidīgs un dzīvespriecīgs puisēns. Zēns ir ļoti gudrs un mērķtiecīgs, ikdienā apmeklē bērnudārzu un ar prieku apgūst jaunas lietas. Iļjam patīk skatīties multfilmas, zīmēt, atrasties tuvu pie dabas. Puisēns ļoti priecājas, ja kāds viņu šūpo šūpolēs.

Iļjas sapnis ir sākt staigāt un kopā ar saviem vienaudžiem doties piedzīvojumos, bet, lai tas notiktu, ir vajadzīga regulāra un intensīva rehabilitācija. Iļjas rehabilitācijai gadam nepieciešami EUR 5685,- un ģimene lūdz mūsu atbalstu. Palīdzēsim kopā mazajam Iļjam nostāties pašam uz savām kājiņām! Kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 01.07.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For mums with special children

Palīdzība Mārītei Mediņai – Buknei

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Help the animals

Uzzināt vairāk

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 856 854.50 €