Follow us Today has already donated 2,018.04 €

Palīdzība Erlenda Elkšņa aprūpē

Erlends ir 17 gadus vecs jaunietis ar īpašajām vajadzībām no Rīgas. Erlenda mammas ikdiena ir ļoti sarežģīta un atbildības pilna jau 17 gadus. Puisim ir centrālās nervu sistēmas bojājums un 18 hromosomas trisomija. Erlends nerunā, nelasa, neraksta, bet ir draudzīgs, atvērts komunikācijai un pasaules izzināšanai. Puisis ir jāpieskata ar lielu modrību un nav iespējas atslābt ne mirkli. Mamma allaž rūpējusies, lai dēls saņemtu rehabilitāciju, kas lielā mērā bijusi iespējama, pateicoties līdzcilvēku palīdzībai. 

Erlenda mammas ikdienu atvieglotu palīgs, kas dotu mammai atslodzi no ikdienas rūpēm par smagi slimo un bez gala mīļo dēlu. Auklītes palīdzība nepieciešama, lai mamma dažas stundas nedēļā varētu laiku veltīt sev, jaunākajam dēliņam un dažādām praktiskām ģimenes lietām. Erlendu nevar vienkārši paņemt līdzi uz veikalu vai pie friziera, jo viņš nevar mierīgi pasēdēt un pagaidīt. Ja ieraudzīs ko aizraujošu, tad vienkārši dodies prom, neizvērtējot savu drošību. Izpratne par elementārām lietām puisim ir ļoti vāja.

Erlenda mamma būs pateicīga par auklītes palīdzību līdz 20 stundām mēnesī. 160 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 20 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Erlendam!

The Project is placed online on: 20.02.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Families with children who have impairments

Palīdzība Ralfam Černašovam

For mums with special children

Palīdzi bērniem staigāt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

582 178.10 €