Follow us Today has already donated 30.00 €

Palīdzība Elvja un Raivo Dauģu aprūpē

Elvis un Raivo ir dvīņu puikas no Madonas novada Ļaudonas pagasta. Gada vecumā abiem zēniem tika noteikta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka un spastiska tetraparēze. Puišiem nu jau ir 21 gads.

“Reāli dzīvē tas nozīmē to, ka mani puiši neprot to, ko prot vesels pieaudzis cilvēks. Viss ir jādara viņu vietā - jāģērbj, jābaro, jāved pastaigāties, un tā dienu no dienas. Viņi ir aprūpējami no rīta līdz vakaram, un arī naktīs esmu viņu atbalsts. Visvismīļākais palīgs un atbalsts  – zēnu vecmamma, ir jau mirusi. Tāpēc esmu priecīga, ka mums ļoti paveicies ar auklīti Māru, kura mums palīdz un atvieglo ikdienas soli. Auklīte ir arī vajadzīga pašiem puišiem, lai pamainītu ikdienu, kāda ir kopā ar mammu”, stāsta mamma Ingūna.

Auklītes palīdzību Ingūna izmanto, kad vajag nokļūt uz veikalu vai aptieku, tikt pie ārstiem. Pateicoties auklītes palīdzībai, Ingūna var veltīt laiku arī savam 5 gadus vecajam dēliņam.

Lai atslogotu Elvja un Raivo mammas ikdienu, nepieciešama palīdzība, ko ģimene paši nevar atļauties nodrošināt. Ģimene lūdz palīdzību Elvja un Raivo aprūpē vismaz divām dienām nedēļā. 512 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 64 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim dvīņu ģimenei!

The Project is placed online on: 21.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Doctor POGA

Suns- vairāk kā draugs

Bērna sargeņģelis

Palīdzība Martai Burmistrovai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 192 211.08 €