Follow us Today has already donated 4,200.00 €

Palīdzība Elīzai Samītei

Mūsu palīdzība ļoti nepieciešama 9 gads vecajai Elīzai. Līdz 7 gadu vecumam Elīza bija dzīvespriecīga, zinātkāra, empātiska un ļoti mīloša meitene. Elīzu sauca par ģimenes “Laimes kodoliņu”, Elīžuku. 2022.gada pavasarī Elīzai atklāja  smadzeņu audzēju (Pilocītisko astrocitomu) un pēc vairākām audzēja operācijām meitenīte piedzīvoja divus insultus. Pārciesto insultu rezultātā meitenīte zaudēja kustību, komunikācijas un apziņas iespējas. Nav iespējams aprakstīt Elīzas tuvinieku pārdzīvojumus un izmisumu, jo patiesībā bija liela neziņa, kas tālāk notiks ar viņu meitiņu. Tomēr netika zaudēts neviens mirklis - tuvinieki un Bērnu slimnīcas ārsti darīja visu iespējamo, lai atgūtu Elīzu. Šobrīd pēc diviem gadiem Elīza jau nedaudz kustās, ar vien biežāk ir klātesošā apziņā un brīžiem mēģina ko pateikt, kas dara priecīgus gan meitenītes vecākus, gan vecāko māsu un mazo brāli.  Cerība nezūd, ka kādreiz māsa varētu atkal būt šeit un tagad. Nezūd cerība par Elīžuka atveseļošanos. 

Jau kopš meitenītes saslimšanas brīža ar viņu regulāri strādā speciālisti-fizioterapeits, audiologopēds un ergoterapeits. Arī šobrīd gandrīz katru dienu ar meitenīti darbojas šie speciālisti. Ģimene neatlaidīgi meklē dažādus terapijas veidus, kas varētu būtiski uzlabot meitiņas stāvokli. Ir atrasta ABR terapija Beļgijā. Tas ir terapijas veids, kas izmanto kinezioloģijas tehniku. ABR terapijas speciālisti apskatot Elīzu ir gatavi strādāt un palīdzēt meitenītei atlabt. Papildus ABR terapijai Elīzai ir piemērota AMB terapija, kas pieejama uz vietas Latvijā. Ar šo terapijas metodi strādā speciāliste no Nīderlandes, kas reizi mēnesī brauc uz Latviju, lai strādātu ar tādiem pacientiem kā Elīza. Abas šīs terapijas būtiski un saudzīgi uzlabotu meitenītes kustības un komunikācijas spējas. Lai palīdzētu Elīžukam atlabt un saņemt šīs terapijas ir vajadzīgi lieli līdzekļi. Elīzas ģimenei katru dienu aprūpējot Elīzu ir lieli izdevumi un ir pienācis grūtākais brīdis- lūgt palīdzību līdzcilvēkiem. Elīzas terapijām gadam kopā ir nepieciešami  10000 eiro. Izdevumi ir lieli, bet visi kopā mēs varam būt Elīzas līdzgaitnieki viņas atlabšanas ceļojumā! Būsim kopā!

The Project is placed online on: 08.02.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Aldai Kudorei

Palīdzība Ernestam Žegodam

Palīdzība Reinim Ķerim

For the victory of Ukraine!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 562.30 €