Follow us Today has already donated 4,542.00 €

Palīdzība Dāvim Gustavam Rabem

Dāvis Gustavs dzīvo Raunā, un zēnam ir 14 gadi. Dāvis piedzima 25 grūtniecības nedēļā un svēra vien 795 gramus! Zēnam neilgi pēc dzimšanas uzstādīja diagnozi – cerebrālā trieka ar spastisku paraparēzi un kopš 2018. gadā veiktās labās kājas pēdas operācijas Dāvis vairs nestaigā un pārvietojas ratiņkrēslā. Neskatoties uz visām grūtībām, Dāvis ir ļoti dzīvespriecīgs, draudzīgs un ļoti komunikabls pusaudzis. Katru dienu ar prieku apmeklē skolu un zēnam patīk dzīvnieki un viņš spēj brīvi sarunāties angliski.

Dāvis interesējas par ģeogrāfiju, citām valstīm un ceļošanu. Dāvim ir divi lieli sapņi – pašam nostāties uz savām kājām un kļūt par ceļojumu gidu. Lai piepildītu šos sapņus, zēnam ir daudz jāstrādā. Dāvim ir ļoti nepieciešama regulāra rehabilitācija visa gada garumā.

Ģimene lūdz mūsu atbalstu, jo Dāvim nepieciešami 2700 EUR vismaz trīs rehabilitācijas kursiem rehabilitācijas centrā Poga. Viena kursa izmaksas ir 900 EUR. Kopā mums jāpiepilda Dāvja sapņi!

Mēs to varam!

The Project is placed online on: 03.03.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Stiprini Stipros!

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Suns- vairāk kā draugs

Rehabilitācija Akimam Kavaļenko

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

353 033.89 €