Follow us Today has already donated 2,217.75 €

Palīdzība Dāvim Cēsniekam

Dāvim ir 6 gadi un zēnam ir diagnosticēta cerebrālā trieka ar spastisku tetraparēzi. Dāvis ir pilnībā aprūpējams un asistējams bērniņš. Zēns nerunā, nestaigā, puisēns ir jābaro un jāved specializētajos ratiņos.Dāvis visas savas vajadzības izrāda ar sejas mīmiku un emocijām.katru dienu zēns tiek vests uz specializēto bērnudārzu un to Dāvis dara ar prieku, viņam patīk atrasties sabiedrībā, viņš ir smaidīgs un dzīvespriecīgs. Puisēnam jau esam palīdzējuši saziedot līdzekļus (Seating system), lai Dāvim būtu komfortabli sēdēt ratiņkrēslā un pareizi tiktu balstīta mugura.

Speciālisti rekomendē Dāvim regulāru rehabilitāciju un zēna mamma lūdz mūsu atbalstu, jo Dāvja vajadzībām aiziet ļoti daudz līdzekļu no ģimenes budžeta. Dāvim nepieciešami 2960 eiro, lai apmeklētu četrus intensīvos rehabilitacijas kursus, kuros ietilpst  fizioterapija, audiologopēda, ergoterapeta un osteopāta nodarbības.

Padarīsim Dāvja ikdienu priecīgāku un krāsaināku! Palīdzēsim kopā un mums tas izdosies!

 

The Project is placed online on: 02.10.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Draugu stipendija 2020

Namiņš bērniem

Palīdzība Mārim Pavāram

Palīdzība Danilam Bespalovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 056 276.69 €