Follow us Today has already donated 915.00 €

Palīdzība Brendonam Naudiņam

Brendons ir 4 gadus vecs zēns no Ventspils. Puisēnam ir dvīņubrāļis un jaunāks brālītis, kuram ir 2 gadi. Brendonam ir reta iedzimta slimība - AU Kline sindroms. Šī slimība ietekmē daudzas orgānu sistēmas. Ar šādu sindromu bērniņiem ir aizkavēta runa, daži spēj tikai pateikt dažus vārdus vai vispār nekad nespēj runāt. Šī sindroma bērni parasti sāk staigāt ļoti vēlu, daži tā arī nekad neuzsāk staigāt patstāvīgi.

Neskatoties uz Brendona diagnozi, puisēns ir dzīvespriecīgs, jauks un smaidīgs. Mazais ir ļoti aktīvs, ar prieku pārvietojas ar trīsriteņu Dip Dap. Brendons ar prieku iesaistās rotaļās ar saviem brālīšiem un kaimiņu bērniem. Ikdienā Brendons pārvietojas ar rolatoru.

Brendona vecāki iegulda milzīgu darbu, lai palīdzētu savam dēliņam. Brendons apmeklē aprūpes centru "Atbalsta centrs ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām "Cimdiņš "".Centrā apmeklē fizioterapijas nodarbības, Montessori nodarbības, psihologa konsultācijas un mūzikas nodarbības. Ārpus centra Brendons apmeklē ergoterapijas nodarbības, papildus fizioterapiju, arī audiologopēda nodarbības. Ikdienā Brendons apmeklē bērnudārzu.

Brendonam ļoti nepieciešamas audiologopēda nodarbības, kas gadam izmaksā 1680 eiro un ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim Brendonam šajos Ziemassvētkos, kas ir brīnumu laiks! Palīdzēsim noticēt brīnumam! Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 24.11.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Artūram Vasiļevičam

Small steps towards the big life

Support for the Ukrainian people

Palīdzība Nikolai Kalniņai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 733 538.70 €