Follow us Today has already donated 2,217.75 €

Palīdzība Artūram Višarenko

Artūram ir 4 gadiņi, mamma dēliņu audzina viena, abi dzīvo Daugavpilī. Kad puisītis piedzima, nekas neliecināja par veselības problēmām. Artūrs attīstījās līdzīgi kā viņa vienaudži, taču zēns nerunāja, parādījās uzvedības traucējumi ar hiperaktivitāti. Mamma vērsās pie ārstiem un pēc veiktajiem izmeklējumiem tika konstatēts, ka zēnam ir smaga garīga atpalicība, iedzimta smadzeņu anomālija un vēl vairākas smagas diagnozes.

Artūram nozīmētas regulāras komunikāciju un attīstību veicinošas nodarbības, taču ikdiena ar viņu ir ļoti sarežģīta. Artūram bieži ir histērijas lēkmes ar raudāšanu, kliegšanu un pašagresiju. Zēnam nepieciešama īpaša uzraudzība un aprūpe, ko ikdienā nodrošina mamma. Taču mammai ir nepieciešama palīdzība zēna pieskatīšanā, jo ar zēnu doties ārpus mājas ir grūti. Tādēļ mammas prombūtnē nepieciešams apmācīts un uzticams palīgs, kuram mamma droši var uzticēt savu bērnu.

Artūram nozīmētas ABA terapijas nodarbības 2 reizes nedēļā 5 mēnešu garumā. Vienas nodarbības izmaksas ir 25 eiro. Kopā nepieciešami 1250 eiro.

Artūra mamma lūdz palīdzību dēla aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Atbalstīsim Artūra ģimenei!

The Project is placed online on: 16.07.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Gājputni

Palīdzība Maksimam Moisejevam

Palīdzība Stefanam Neļubinam

Doctor POGA

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 056 276.69 €