Follow us Today has already donated 692.50 €

Palīdzība Anetei Boļšakai

Anete kopā ar mammu dzīvo Rīgā. Viņai ir 8 gadi un šogad ir uzsākusi savas gaitas 1. klasē. Neskatoties uz uzstādītajām diagnozēm, t.i., Dauna sindroms un 1.tipa cukura diabēts, viņa ir aktīva, sabiedriska un centīga meitene. Jau gadu Anete apmeklēja ABA terapijas nodarbības un uzlaboja savas komunikācijas prasmes, valodas izpratni, un paplašināja savu vārdu krājumu, lai varētu pilnvērtīgāk sarunāties tā, lai viņu varētu labāk saprast.

Diemžēl, uzsākot skolas gaitas, tika konstatēts, ka ar esošajām prasmēm nepietiek, lai Anete varētu mācīties kopā ar saviem vienaudžiem. Tāpēc, pēc konsultācijām ar speciālistiem, tika pieņemts lēmums palielināt ABA terapijas intensitāti, kā arī uzsākt regulāri apmeklēt audiologopēdu, fizioterapeitu un ergoterapeitu. Tā kā mamma audzina Aneti viena, viņa varēja atļauties tikai daļu no terapijām. Anetes mamma vēršas ar lūgumu palīdzēt. Anetei ir vajadzīgas intensīvas ABA terapijas nodarbības 5 reizes nedēļā trīs mēnešus. Šāds kurss būs vajadzīgs iziet divas reizes gadā. Kā arī regulāras ergoterapijas nodarbības vienu reizi nedēļā. Kopā gadā nepieciešamā summa ir 7440 eiro, no kuriem 4390 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3050 eiro.

Palīdzēsim Anetei! Mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 04.01.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Klusais eņģelītis

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Mummy, I love you!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

49 032.12 €