Follow us Today has already donated 2,365.20 €

Palīdzība Aleksandras Šiklovas aprūpē

Aleksandrai ir 12 gadi. Meitenei ir smaga saslimšana, kas saistīta ar 19.hromosomas izmaiņām. Slimības rezultātā meitenei ir nestabila gaita, haotiskas kustības, nespēja kontrolēt sīko motoriku, garīga atpalicība, hiperaktivitāte, uzmanības nenoturīgums un pašagresija. Viņai ir tendence darīt pāri sev pašai, nodarot smagus fiziskus bojājumus: kost rokās, savainot pirkstus, noplēšot nagus, uzliet karstu ūdeni. Aleksandru ne uz mirkli nedrīkst atstāt vienu, arī ārpus mājas viņa jāpieskata, lai neaizbēg. Tā kā Aleksandrai ir  ārkārtīgi liela hiperaktivitāte, viņas uzturēšanās sabiedriskās vietās ir ierobežota. Viņa ikdienā  apmeklē skolu un logopēda nodarbības, bet ātri nogurst un krīt histērijā. Būdama hiperaktīva, nespēj kontrolēt savas emocijas un līdz ar to gandrīz visu laiku viņa pavada mājās.

Puslīdz mierīga Aleksandra ir tikai tad, ja ir ar kādu “aci pret aci”. Tā ir liela slodze ikdienā meitai to nodrošināt. Tādēļ liels atbalsts ir auklīte Aija, kura jau gadus  atvieglo ģimenes ikdienu pieskatot smagi slimo meiteni. Auklītes palīdzība dod Aleksandras vecākiem iespēju strādāt, atpūsties un pavadīt laiku ar pārējiem ģimenes bērniem.

Aleksandras ģimene lūdz arī turpmāk palīdzību meitas aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Aleksandras ģimenei!

The Project is placed online on: 17.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Fulfil a child's dream!

Palīdzība Olgai Pupkovai

Mummy, I love you!

Let’s help little hearts

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

949 685.93 €