Follow us Today has already donated 570.02 €

Palīdzība Aleksandram Damlamajanam

Aleksandram ir 62 gadi. Viņš vairāk kā 20 gadus strādāja par automašīnu audiosistēmu meistaru, bija izveidojis savu firmu.  Diemžēl nu jau 8 gadus Aleksandrs sadzīvo ar smagu diagnozi – ļaundabīgu plaušu audzēju.  Aleksandrs pārcietis 3 operācijas, vairākus ķīmijterapijas kursus un apstarošanas. Lai gan sākotnējās prognozes izveseļoties bija niecīgas, tomēr slimība tika uzveikta. Tomēr pirms pāris gadiem tā atkal atgriezās.

Šobrīd ārstu konsīlijs nozīmējis Aleksandram medikamentu Atezolizumab. Viņš jau ir saņēmis 4 zāļu devas, analīzes un pašsajūta ir izlabojusies. Taču nākamā zāļu kursa apmaksai ir nepieciešami 5300 eiro, jo valsts to neapmaksā.

Šādu līdzekļu Aleksandram nav. Viņi dzīvo divatā ar sievu, ģimenes mīluli suni un diviem no ielas pieņemtiem kaķiem. 

Palīdzēsim Aleksandram!

The Project is placed online on: 29.07.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Maijai Celmiņai

Doctor "POGA" (Button)

Families with children who have impairments

Help young people with serious health problems

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

721 738.14 €