Follow us Today has already donated 2,088.00 €

Latvian hunters to protect Ukraine!

Latvijas Mednieku savienība aicina apgādāt Ukrainas aizstāvjus ar tiem nepieciešamo aprīkojumu. Latvijas mednieku mērķis ir nokomplektēt un nosūtīt Ukrainas aizstāvjiem augstas precizitātes šaujamieročus, kas nokomplektēti ar tiem nepieciešamo aprīkojumu – trokšņa slāpētājiem, atbalsta kājiņām, optiskajiem tēmēkļiem, lāzertālmēriem, munīciju, rezerves aptverēm un citām nepieciešamām lietām. Ieroči Ukrainai tiks nogādāti saziņā ar Aizsardzības ministriju.

Aicinām visus Latvijas medniekus, kā arī ikvienu iedzīvotāju, kuri vēlas palīdzēt Ukrainai tās cīņā pret Krievijas agresiju, pievienoties ar savu ziedojumu!

The Project is placed online on: 21.04.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Irinai Bērziņai

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Support for the Ukrainian people

Ukrainas dzīvniekiem! #palīdzipalīdzēt

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

7 523 876.66 €