Follow us Today has already donated 340.00 €

For Families in Poverty

Visgrūtāk pārvarēt nabadzības trauslo robežu ir ģimenēm ar bērniem vai ģimenēm, kur ir tikai viens no vecākiem. Ir ģimenes, kur cilvēkiem grūti atrast darbu, tādēļ ģimenēm jāiztiek no trūcīgo pabalstiem, vai darba samaksa ir zema vai nepietiekoša ģimenes pamatvajadzībām. Latvijā joprojām ir bērni, kuriem ne tikai saldumi ir īsts brīnums, bet trūkst pašu elementārāko lietu - siltu ziemas zābaciņu, pašiem savas gultiņas vai siltas segas aukstajās ziemas naktīs.

Daudzas ģimenes pieradušās dzīvot pieticīgi, bet ja noticis, kas neparedzēts - slimība, darba zaudējums, saplīsuši zābaki vai kāda ierīce, tas var izvērsties par īstu katastrofu, jo naudiņa tam nav paredzēta. Daudzās ģimenēs ikdienā ir tāda, ka māmiņas veļu mazgā ar rokām, arī ledusskapja nav. Iekrāt jaunu lietu iegādei neizdodas, iegādāties uz nomaksu nevar. Ir ģimenes, kas nonākušas nelaimē un vajadzīgs tikai nedaudz lai atspertos un krīzi pārvarētu. Taču ir arī ģimenes, kurās vecāki nespēj uzņemties atbildību par savu dzīvi, nav motivēti un nespēj pieņemt drosmīgus lēmumus, lai to mainītu. Tomēr bērni mīl savus vecākus tādus kādi tie ir un jebkuram bērnam vislaimīgākā bērnība ir iespējama tikai savā ģimenē. Atbalsts bieži nepieciešams arī tām uzņēmīgajām sievietēm, kas pametušas varmākas vai dzērājus vīrus un ir gatavas uzsākt jaunu dzīvi, vienas ar bērniem, taču jaunai iedzīvei līdzekļu visbiežāk nav.

Aicinām atbalstīt nabadzīgas ģimenes ar bērniem, lai bērniem nav jācieš un vecākiem jājūtas vainīgiem savu bērnu priekšā. Ziedot.lv, izvērtējot katru gadījumu atsevišķi, par ziedojumiem sniedz atbalstu nepieciešamo lietu iegādē vai sarežģītu situāciju risināšanā. 

The Project is placed online on: 01.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Ernestam Žegodam

Dental Treatment for People with Special Needs

Palīdzība Sofijai Sirmei

Palīdzība Alanam Šulcam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €