Follow us Today has already donated 1,687.00 €

Draugu stipendija 2020

Vītolu fonda mērķis ir stipendiju veidā palīdzēt spējīgiem, centīgiem, sociāli un materiāli apgrūtinātos apstākļos dzīvojošiem jauniešiem studēt Latvijas augstskolās. Jau 18 gadus to darīt palīdz uzņēmumi, privātpersonas, organizācijas un bijušie stipendiāti.

Kopš 2008. gada Vītolu fonds sadarbojas ar portālu "Ziedot.lv". Izveidotā Draugu stipendija rada iespēju cilvēkiem ziedot jauniešu studijām - godinot jubilārus, aizgājējus un citos sev īpašos brīžos. Savukārt bijušie stipendiāti ziedo īstenojot Vītolu fonda vēlējumu: "Ar izglītību dzīvē sasniegt tādu līmeni, lai varētu nākotnē palīdzēt citiem!" Pateicoties daudzu cilvēku ziedojumiem, šogad ar Draugu stipendijas atbalstu studē 15 jaunieši. Kopš Draugu stipendijas dibināšanas atbalstu ir saņēmuši 86 jaunieši.

Ik gadu Vītolu fonds saņem vairākus simtus lūgumus palīdzēt jauniešiem, kuru materiālie apstākļi liedz iespēju iegūt augstāko izglītību, un katrs šāds pieteikums ir skarbs dzīvesstāsts, kurš vēsta par prasmi saglabāt optimismu, darboties gribu un zinātkāri jebkuros apstākļos. Katram jaunietim stipendijā izmaksā 200.00 EUR mēnesī visos studiju mēnešos. 

Vakardiena ir pagājusi. Rītdiena vēl nav atnākusi. Mums pieder šodiena, lai parādītu savu vēlmi palīdzēt un atbalstīt. Mums pieder izvēles iespējas, un viena no tām – darīt laimīgus citus. Svarīgs nav mūsu darba lielums, bet gan kopīgās labās gribas daudzums, ko ieliekam tajā.

Aicinām atbalstīt jauniešus ceļā uz izglītību!
Vītolu fonds

www.vitolufonds.lv

The Project is placed online on: 13.02.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Demidam Purvinskim

Let’s help little hearts

Families with children who have impairments

Suns- vairāk kā draugs

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

947 065.73 €