Follow us Today has already donated 5,475.00 €

Atkārtota palīdzība Jevgenijai Kovaļenko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Pēdējo devu Jevgenija apmaksās pati no privāti saņemtiem ziedojumiem. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam viņa varēja ārstētieties, audzējs ir samazinājies un to varēs operēt! 

Jevgenijai no Rīgas ir 36 gadi, viņa ir mamma 5 gadus vecam dēliņam. Jevgenija jau vairāk kā 20 gadus sadzīvo ar smagu diagnozi. 15 gadu vecumā Jevgēnijai atklāts retas formas vairogdziedzera audzējs. Tika veikta  operācija, pēc diviem gadiem vēl viena. Visu šo gadu garumā Jevgenijai bija metastāzes plaušās un kakla limfmezglos, taču tās neprogresēja un speciāla ārstēšana nebija nepieciešama, tikai regulāra novērošana. Neskatoties uz diagnozi, Jevgēnija ir aktīva un dzīvespriecīga, vienīgi pēdējos gadus pēc dēliņa piedzimšanas vairs nestrādā, jo regulāras veselības pārbaudes prasa pavadīt daudz laika slimnīcā.

Tomēr pēdējā laikā audzēja izplatība ir sākusi progresēt, viena metastāze palielinājās uz kakla, ko ar lāzeru veiksmīgi noņēma, taču tagad jaunas metastāzes atklātas aknās. Šobŗīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ķīmijterapiju ar valsts daļēji kompensējamu medikamentu Vandetanibum. Ik mēnesi Jevgēnijai pašai medikamentu iegādei ir nepieciešami 2574,76 eiro, pērn Jevgenijai saziedoti vairākā 8 kursiem, bet vēl vajadzīgi līdzekļi vēl nepilniem 3 kursiem 6870 eiro apmērā. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ viņa lūdz palīdzību medikamentu iegādei.

Palīdzēsim Jevgenijai!

The Project is placed online on: 04.01.2023

Project completed 16.05.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Dental Treatment for People with Special Needs

Atkārtota palīdzība Sņežanai Šemakovskai

Palīdzība Viesturam Veisam

Mobilo dronu vadības centru izveide, vienību apgādes loģistika

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 490 091.95 €